WIEMY, JAK POKAZAĆ TWÓJ PRODUKT W NAJLEPSZYM ŚWIETLE. DOSŁOWNIE

Fotografia produktowa

Zacznij od dobrych zdjęć! Nic mocniej nie zachęci do zakupu niż atrakcyjna fotografia produktu. Do Twojej dyspozycji oddajemy świetnie wyposażone studio i doświadczenie w realizacji sesji zdjęciowych. Dodamy blasku Twoim atutom, słabe strony schowamy w cieniu. Zobacz przykłady naszych prac!

Fotografia produktowa Jaskółcza 4

Fotografia produktowa Jaskółcza 4

Połączenie techniki i sztuki

Względy artystyczne splatamy z racjonalnymi w formę jednorodnych stylistycznie zdjęć, ukazujących mocne strony produktów. Łącząc wysokie walory estetyczne prac z wiedzą na temat psychologii konsumenckiej i zasad podświadomych reakcji na obraz, tworzymy fotografie niebanalne i skuteczne sprzedażowo.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Jeśli produkcja fotografowanego wyrobu jest droga, a on sam występuje w wielu wariantach kolorystycznych, optymalizujemy koszty sesji. Zdjęcia produktu wykonujemy wyłącznie w jednym wariancie, a jego kolejne wersje generujemy komputerowo, bez straty jakości i poziomu realizmu fotografowanych produktów.

Trójwymiarowa alternatywa

Oferujemy również wizualizacje i rendery 3D. Warto po nie sięgnąć np. wtedy, gdy wyrób znajduje się w fazie projektowania lub gdy stworzenie prototypu na potrzeby zdjęć byłoby zbyt kosztowne. Technologia 3D zapewnia też elastyczność, pozwalając na cyfrową modyfikację wcześniej utworzonych ujęć.

POKAŻ PORTFOLIO

 
Realizacje

Pokaż realizacje

Kliklij na jedną z miniatur. Zobaczysz prezentacje z sesjami zdjęciowymi.

 

 

 

Dołącz do zadowolonych klientów

Rezultat pracy jest bardzo dobry, a zdjęcia wiernie odzwierciedlają zarówno kolorystykę, jak i strukturę fotografowanych tkanin

Wojciech Wojtarek, Dyrektor ds. Handlu
Optex SA

Advertisement Studio Jaskółcza 4 has prepared multiple photographs of equipment offered by our company. The image quality was top-notch

Melissa Mancuso, Advertising Manager
Oakworks, Inc.

W ciągu ponad 10 lat współpracy dobrze się poznaliśmy, dlatego mogę polecić Studio Jaskółcza 4 jako partnera godnego zaufania

Władysław Pawlus, Pełnomocnik ds. Promocji
Famed SA

POKAŻ REFERENCJE

 

Fotografia na dobry początek

Oferując wykonanie fotografii, liczymy na to, że staną się one pierwszą ze zleconych nam prac. I chętnie podejmiemy się realizacji innych projektów. Wykonujemy opakowania, projektujemy foldery reklamowe, składamy strony internetowe – Twój produkt ma szansę zostać bohaterem w każdym z tych mediów. A my, dzięki współpracy poszerzonej o nowe obszary, będziemy mogli zaproponować atrakcyjne, niższe ceny. Zapraszamy!