KAŻDY KLEJNOT POTRZEBUJE WŁAŚCIWEJ OPRAWY. TWOJA OFERTA RÓWNIEŻ

Foldery i katalogi reklamowe

Bycie najlepszym jest dużo łatwiejsze, niż przekonanie konsumentów, że tak jest. Właśnie dlatego w materiałach drukowanych, które otrzymuje Twój klient, ważne jest zachowanie równowagi między atrakcyjną formą plastyczną, przekazem emocjonalnym i opisem istotnych zalet oferty.

 

Kilkunastoletnie doświadczenie

Projektowaniem i drukowaniem materiałów reklamowych zajmujemy się od lat. Dobrze rozumiemy, że folder reklamowy, katalog produktów, broszura lub inne wydawnictwo drukowane, gdy trafia w ręce klienta, staje się wizytówką firmy. A to może przesądzić o sukcesie w budowaniu relacji z klientem.

Wszystko, co niezbędne

Wydawnictwa przygotowujemy zarówno z materiałów powierzonych, jak i wykonanych przez nas. Brak dobrych tekstów, fotografii, map czy infografik nie stanowi dla nas problemu. W odpowiedzi na potrzeby tworzymy i kompletujemy wszystkie potrzebne elementy, wchodzące w skład publikacji.

Bezpłatne wydanie interaktywne

W cenie projektu oferujemy przygotowanie elektronicznej wersji wydawnictwa. Może ona przybrać postać pliku w formacie .pdf lub efektownej prezentacji, symulującej efekt przewracania stron. Tym sposobem każdy folder lub katalog będzie mógł być zaprezentowany także na stronie internetowej.

 

Przykładowe realizacje

Kliknij na wybraną okładkę. Zobaczysz folder w formie prezentacji z przewracanymi stronami.

POKAŻ PORTFOLIO

 

Referencje od zadowolonych klientów

Firmowy katalog Mostostal Kraków spełnił oczekiwania naszej firmy mimo bardzo krótkiego terminu jego realizacji

Iwona Dybał, Przezes Zarządu
Mostostal Kraków Firma Handlowa

Mieliśmy okazję przekonać się o wysokiej jakości świadczonych usług, terminowym wykonaniu i kompetentnej obsłudze

Dorota Adamska, Communication Manager
BP Europa, Oddział w Polsce

Wszystkim, którzy szukają rzetelnych kontrahentów z branży reklamowej śmiało rekomendujemy Studio Reklamy Jaskółcza

Bogusław Nowak, Dyrektor Naczelny
Opera Krakowska

POKAŻ REFERENCJE

 

Owocna współpraca

Cenimy długofalową współpracę z klientami i stawiamy na wszechstronną obsługę. Taki model pracy gwarantuje zachowanie spójności stylistycznej opracowywanych materiałów i umożliwia udzielanie cementujących współpracę rabatów. Co więcej, w dłuższej perspektywie pozwoli nam poznać rynek Twojej firmy na tyle dobrze, że będziemy w stanie samodzielnie proponować skuteczne rozwiązania marketingowe. Zapraszamy!