TO, CO NAJWAŻNIEJSZE, WARTO MIEĆ NA PAPIERZE

Katalogi i foldery reklamowe

Twoja oferta zasługuje na więcej, niż tylko prezentacja internetowa. Drukowany katalog reklamowy wzbudzi większy szacunek, skuteczniej przekaże informacje i zostawi w pamięci trwalszy ślad niż nośniki cyfrowe. Obejrzyj nasze realizacje i złóż zapytanie o własne wydawnictwo!

Jaskółcza 4 Broszury

Broszury

Kilkunastoletnie doświadczenie

Projektowaniem i drukowaniem materiałów reklamowych zajmujemy się od lat. Dobrze rozumiemy, że folder reklamowy, katalog produktów, broszura lub inne wydawnictwo drukowane, gdy trafia w ręce klienta, staje się wizytówką firmy. A to może przesądzić o sukcesie w budowaniu relacji z klientem.

Wszystko, co niezbędne

Wydawnictwa przygotowujemy zarówno z materiałów powierzonych, jak i wykonanych przez nas. Brak dobrych tekstów, fotografii, map czy infografik nie stanowi dla nas problemu. W odpowiedzi na potrzeby tworzymy i kompletujemy wszystkie potrzebne elementy, wchodzące w skład publikacji.

Bezpłatne wydanie interaktywne

W cenie projektu oferujemy przygotowanie elektronicznej wersji wydawnictwa. Może ona przybrać postać pliku w formacie .pdf lub efektownej prezentacji, symulującej efekt przewracania stron. Tym sposobem każdy folder lub katalog będzie mógł być zaprezentowany także na stronie internetowej.

 

Przykładowe realizacje

Kliknij na wybraną okładkę. Zobaczysz folder w formie prezentacji z przewracanymi stronami.

 

Dołącz do zadowolonych klientów

Firmowy katalog Mostostal Kraków spełnił oczekiwania naszej firmy mimo bardzo krótkiego terminu jego realizacji

Iwona Dybał, Przezes Zarządu
Mostostal Kraków Firma Handlowa

Mieliśmy okazję przekonać się o wysokiej jakości świadczonych usług, terminowym wykonaniu i kompetentnej obsłudze

Dorota Adamska, Communication Manager
BP Europa, Oddział w Polsce

Wszystkim, którzy szukają rzetelnych kontrahentów z branży reklamowej śmiało rekomendujemy Studio Reklamy Jaskółcza

Bogusław Nowak, Dyrektor Naczelny
Opera Krakowska

POKAŻ REFERENCJE

 

Owocna współpraca

Cenimy długofalową współpracę z klientami i stawiamy na wszechstronną obsługę. Taki model pracy gwarantuje zachowanie spójności stylistycznej opracowywanych materiałów i umożliwia udzielanie cementujących współpracę rabatów. Co więcej, w dłuższej perspektywie pozwoli nam poznać rynek Twojej firmy na tyle dobrze, że będziemy w stanie samodzielnie proponować skuteczne rozwiązania marketingowe. Zapraszamy!