Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 • Skontaktuj się z nami, czekamy na Twój telefon lub mail. Gdziekolwiek jesteś (mamy wypracowane metody pracy na odległość) i o jakiejkolwiek porze czytasz ten tekst. A jeśli chciałbyś spotkać się z nami w Krakowie, zapraszamy na Jaskółczą 4. To tylko kilka kroków od Wawelu!
studio reklamy Kraków Jaskółcza 4
ul. Jaskółcza 4, 30-105 Kraków
12 421 71 98
 

Napisz do nas!

Zapraszamy również do kontaktu drogą mailową.

Napisz do nas na adres sekretariat@jaskolcza4.pl albo wypełnij formularz poniżej:

  Administratorem Twoich danych osobowych jest: Studio Reklamy Jaskółcza 4 Jacek Panuś, ul. Jaskółcza 4, 30-105 Kraków. Można się z nami kontaktować listownie na wskazany adres lub za pośrednictwem e-mail: sekretariat@jaskolcza4.pl.

  Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach ochrony danych osobowych listownie: Studio Reklamy Jaskółcza 4, ul. Jaskółcza 4, 30-105 Kraków lub email: sekretariat@jaskolcza4.pl

  Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzamy w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.
  Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi.
  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.