NIEZALEŻNIE OD BRANŻY, MIEJSCE PAŃSTWA FIRMY JEST W INTERNECIE

Projektowanie stron www

Nie ma ważniejszego medium dla marki niż Internet. Większość klientów właśnie tam zacznie szukać Państwa oferty. Mamy około pięciu sekund, aby zdobyć ich uwagę i zaufanie. Nie zawahamy się ich wykorzystać. Potrafimy uczynić ze strony internetowej najmocniejszą stronę Państwa firmy.

 

Sieć tysięcy szans

Firmy dzielą się na te, które mają mocną pozycję w Internecie, i te, które nie mają mocnej pozycji w ogóle. Dobrze wykonana strona internetowa, gwarantująca odpowiednią oprawę produktom, zapewniająca wysokie pozycje w wyszukiwarkach, to nieodzowny składnik sukcesu w każdej branży. Jakość prezentacji w Sieci jest kluczowa dla pozyskania, zainteresowania i utrzymania przy sobie klientów. Przeglądnięcie listy wyników wyszukiwarki i pobieżne przejrzenie Państwa strony trwa kilka sekund. Od tego, co w tak krótkim czasie zdołamy pokazać zależy, czy tysiące konsumentów codziennie przeszukujących Sieć zostanie Państwa klientami.

 

Pozyskiwanie klientów

Wszystkich zainteresowanych zdobywaniem kontrahentów w Sieci zachęcamy do wyposażania stron w narzędzia, zapewniające optymalizację witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) i służące ich pozycjonowaniu oraz dostosowaniu do wymogów kampanii linków sponsorowanych AdWords. Uzbrojona w umiejętnie dobrane mechanizmy strona internetowa szybko stanie się najlepszym pracownikiem Państwa firmy.

Funkcjonalność

Przy każdej realizacji staramy się, aby zarówno oprawa graficzna, jak i doświadczenia użytkownika (tzw. UX) były najwyższej jakości. Przejrzystą treść obudowujemy w zależności od potrzeb w dodatkowe aplikacje, np. interaktywne formularze, wirtualne spacery, nawigację prowadzącą do siedziby firmy, infrastrukturę sklepu internetowego itp. Znając Państwa cele biznesowe, niekoniecznie odwołujące się wprost do strony internetowej, potrafimy umiejętnie dobrać dodatkowe elementy witryny, które będą je realizowały.

Przykładowe realizacje

Kliknij na wybrany monitor. Zobaczysz stronę www pokazaną w formie prezentacji.

Responsive Web Design

Tworzymy w oparciu o standard Responsive Web Design (tzw. strony responsywne). Oznacza to, że niezależnie od tego, na jakim urządzeniu, w jakiej przeglądarce i przy jakiej rozdzielczości ekranu strona zostanie otwarta, jej szata graficzna automatycznie dostosuje się do rozmiaru okna urządzenia.

WWW (walory wielostronnej współpracy)

Przygotowanie treści do strony internetowej często wiąże się z wykonaniem innych projektów (np. fotografie produktów, foldery reklamowe, identyfikacja wizualna i inne). Zachęcamy do powierzenia nam tych prac. Pozwoli to na zachowanie spójności strony z innymi materiałami (prace będą wykonywać ci sami autorzy), a dzięki poszerzeniu współpracy umożliwi też przyznanie rabatów i innych udogodnień, płynących ze stałej współpracy.