SPÓJNY I POZYTYWNY WIZERUNEK JEST PODSTAWĄ ZAUFANIA DO FIRMY

Logotypy i znaki graficzne

Logo firmy mówi o niej więcej niż tysiąc słów. W tworzonych znakach łączymy wysoką wartość estetyczną z efektywnym, perswazyjnym przekazem. Umiejętnie zaprojektowany logotyp przyciągnie uwagę i sprawi, że stojąca za nim marka będzie odbierana tak, jak tego zapragniemy.

 

Siła pierwszego wrażenia

Większość decyzji jest podejmowana nieświadomie, na bazie pierwotnych instynktów. Dobre logo odwołuje się do najgłębszych emocji i skojarzeń odbiorcy. Bazujemy na tym mechanizmie, dobierając rozwiązania, które oprócz swojej atrakcyjności skutecznie komunikują unikatowe wartości i cechy, stojące za Państwa marką. Używając kodu wizualnego, potrafimy spowodować, aby z szeregu firm klient z dużym prawdopodobieństwem wybrał właśnie Waszą firmę lub by przypisał jej określone cechy. Tak powstają znaki, z którymi klienci chcą się identyfikować. Tak powstaje przekonanie klientów o Państwa wyjątkowości.

 

Pełna kontrola nad projektem

Przed rozpoczęciem prac opracujemy wspólnie dokument, zawierający Państwa oczekiwania względem logotypu i kryteria jego oceny. Odwołamy się do niego przy prezentacji projektów. Taki sposób pracy daje gwarancję, że żaden z postawionych na wstępie wymogów nie zostanie pominięty.

Wyjątkowość? W standardzie

W znaku, który przygotujemy, zawarta będzie niepowtarzalność Państwa oferty oraz unikatowe atrybuty marki. Jego symbolika będzie jednoznacznie wskazywać na to, co w Waszej działalności jest najbardziej godne podkreślenia. Sprawimy, że Państwa klient, patrząc na logo, przywoła pożądane skojarzenia.

Przykładowe realizacje

Kliklij na jedną z miniatur. Zobaczysz wybrany logotyp w formie prezentacji.

Atrakcyjne warunki płatności

Nasze usługi należą do łatwo dostępnych. Firmom o ograniczonym budżecie proponujemy ratalny sposób rozliczania płatności, udzielając przy tym pełnej licencji na używanie zaprojektowanego logo już od pierwszego dnia. Jest to szczególnie korzystne w przypadku podmiotów, które niedawno powstały i mają przed sobą wiele, równie istotnych, inwestycji. Wierzymy, że wchodząc na rynek warto już mieć stworzony wizerunek, dlatego robimy wszystko, aby Państwa debiut był naprawdę udany.

Korzyści z długofalowej współpracy

Stawiamy na perspektywiczne relacje z klientami. Tworząc dla Państwa logo, liczymy na to, że będzie to początek naszej wspólnej drogi. Powierzając nam do wykonania inne projekty, zyskają Państwo na spójności w komunikacji marki, gdyż wszystkie prace będą wychodzić spod jednej ręki i wszystkie będą realizować wspólnie stworzone na początku założenia. Osobną korzyścią będą niższe koszty wykonywanych projektów. Im współpraca będzie dłuższa, a jej zakres szerszy, tym ceny staną się atrakcyjniejsze.