WIEMY, JAK POKAZAĆ PAŃSTWA PRODUKT W NAJLEPSZYM ŚWIETLE. DOSŁOWNIE

Fotografia reklamowa

Nic nie wywołuje mocniejszej motywacji zakupowej, niż dobre, efektownie wykonane, zdjęcie produktu. Umiejętnie skomponowany kadr, uwypuklające zalety oświetlenie, przyciągająca wzrok kolorystyka – to zestaw środków wyrazu, którym większość klientów nie potrafi się oprzeć.

 

Przekaz bez użycia słów

Każdy produkt ma swoje mocne strony, które fotografia może dodatkowo podkreślić. Dla każdej kategorii wyrobów istnieje także niepisany wzorzec atrakcyjnej prezentacji, który podnosi motywację zakupową klientów. Nabywcy samochodów utożsamiają wysoką jakość z błyszczącymi metalowymi powierzchniami, na których światło zdaje się malować abstrakcyjne wzory, a w fotografowaniu żywności ważna jest sugestia doznań zmysłowych i smakowych. Podobnie jest z Państwa produktem i branżą. Wiemy, jak należy pokazać Waszą ofertę, aby klienci szczerze jej zapragnęli. I, co ważniejsze, umiemy to zrobić.

 

Połączenie techniki i sztuki

Fotografia reklamowa jest jak starcie dwóch żywiołów: względy artystyczne konkurują z racjonalnymi. Splatamy oba typy kryteriów w formę jednorodnych stylistycznie zdjęć, ukazujących mocne strony produktów. Łącząc wysokie walory estetyczne prac z wiedzą na temat psychologii konsumenckiej i zasad podświadomych reakcji na obraz, tworzymy fotografie niebanalne i skuteczne sprzedażowo.

Bezkompromisowa jakość

Pliki przekazujemy w formatach bezstratnych, takich jak .raw, co gwarantuje najwyższą możliwą jakość. Na Państwa życzenie przygotowujemy też dodatkowe warianty formatów, trybów kolorystycznych itp. Wykonujemy również pliki prezentacyjne w postaci pokazów slajdów lub galerii multimedialnych. 

Oszczędność czasu i pieniędzy

Jeśli produkcja fotografowanego wyrobu jest droga, a on sam występuje w wielu wariantach kolorystycznych, optymalizujemy koszty sesji. Produkt fotografujemy wyłącznie w jednym wariancie, a jego kolejne wersje generujemy komputerowo, bez straty jakości i poziomu realizmu. Co więcej, na życzenie klientów udostępniamy pliki robocze, dzięki którym będą oni mogli samodzielnie tworzyć kolejne ujęcia w przyszłości.

Trójwymiarowa alternatywa

Oferujemy również wizualizacje i rendery 3D. Warto po nie sięgnąć np. wtedy, gdy wyrób znajduje się w fazie projektowania lub gdy stworzenie prototypu jest zbyt kosztowne. Technologia 3D zapewnia też elastyczność. Raz stworzony model może być dowolnie modyfikowany i wykorzystywany do kolejnych ujęć, w których można zmieniać teksturę obiektów, ich kolor, fakturę czy połyskliwość. Rendery pozwalają również na tworzenie klatek do animacji, przedstawiających produkt w ruchu lub współpracę jego poszczególnych elementów.