KAŻDY KLEJNOT POTRZEBUJE WŁAŚCIWEJ OPRAWY. PAŃSTWA OFERTA RÓWNIEŻ

Foldery i katalogi reklamowe

Bycie najlepszym jest dużo łatwiejsze, niż przekonanie konsumentów, że tak jest. Właśnie dlatego w materiałach drukowanych, które otrzymuje Państwa klient, ważne jest zachowanie równowagi między atrakcyjną formą plastyczną, przekazem emocjonalnym i opisem istotnych zalet oferty.

 

Moc dobrej opowieści

Każdy komunikat można podać na tysiąc sposobów. Wypisanie w kolumnie wszystkich zalet oferty nie wystarczy do zbudowania odpowiedniego wrażenia. O tym, czy oferta zostanie zrozumiana i zapamiętana, zadecydują emocje. Dzięki odpowiedniemu dobraniu komponentów, tworzymy wydawnictwa wobec których nie można przejść obojętnie – zapadające w pamięć, a co za tym idzie, efektywne w generowaniu sprzedaży. Powierzając nam zaprojektowanie materiałów, zyskają Państwo gwarancję, że przekaz zostanie podany w taki sposób, który będzie miał największą szansę skutecznego dotarcia do grupy docelowej.

 

Kilkunastoletnie doświadczenie

Projektowaniem i drukowaniem materiałów reklamowych zajmujemy się od lat. Dobrze rozumiemy, że każdy element wydawnictwa może przesądzić o sukcesie w budowaniu relacji z klientem. Gdy folder reklamowy, raport roczny, biuletyn, katalog produktów, broszura, ulotka lub inne wydawnictwo drukowane trafia w ręce klienta, staje się wizytówką firmy. Taki materiał może zastąpić bezpośrednią rozmowę handlową lub być jej kontynuacją. A każde dobrze zaprojektowane wydawnictwo skutecznie podkreśli wyjątkowość Państwa oferty.

Wszystko, co niezbędne

Wydawnictwa przygotowujemy zarówno z materiałów powierzonych, jak i wykonanych przez nas. Brak dobrych tekstów, fotografii, map czy infografik nie stanowi dla nas problemu. W odpowiedzi na potrzeby klienta tworzymy i kompletujemy wszystkie potrzebne elementy, wchodzące w skład publikacji.

Przykładowe realizacje

Kliknij na wybraną okładkę. Zobaczysz folder w formie prezentacji z przewracanymi stronami.
 

 

 

 

 

 

Bezpłatne wydanie interaktywne

W cenie projektu oferujemy także przygotowanie elektronicznej wersji wydawnictwa. Może ona przybrać postać pliku w formacie .pdf lub efektownej prezentacji, symulującej efekt przewracania stron. Tym sposobem każdy folder lub katalog będzie mógł być zaprezentowany także na stronie internetowej.

Owocna współpraca

Cenimy długofalową współpracę z klientami i stawiamy na wszechstronną obsługę. Taki model współpracy gwarantuje zachowanie pełnej spójności stylistycznej opracowywanych materiałów, a dzięki większej liczbie realizowanych projektów pozwoli też na udzielanie cementujących współpracę rabatów. Co więcej, w dłuższej perspektywie poznamy Państwa rynek i jego otoczenie na tyle dobrze, że będziemy w stanie samodzielnie proponować skuteczne rozwiązania marketingowe dla Waszej firmy.